“JE E SHËMTUAR”/ Alesia Bami me dy fjalë i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
“JE E SHËMTUAR”/ Alesia Bami me dy fjalë i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO)

“JE E SHËMTUAR”/ Alesia Bami me dy fjalë i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO)

Modelja bukuroshe, Alesia Bami ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot e fundit të postuara në rrjete sociale ku pozon me rrobabanjo nga pushimet të cilat këtë vit i kaloi në Greqi.

 

Në njërën nga fotot Alesia shfaqet duke pozuar në breg të detit duke shijuar një pije dhe ka marrë shumë komplimenta nga fansat.

Mirëpo vetëm njëri prej tyre nuk i ka pëlqyer modelja dhe i komenton se është e shëmtuar.

 

“Pasi paske bere kaq shume komente pozitive dhe qenke merzitur nga to, une po te them qe je e shemtuar”, komenton ndjekësi ndërsa Alesia ia kthen shkurt fare: “Rrofsh vlla”.