‘’Nepsi i shtatzënisë’’/ Jona Spahiu tregon sa ka “vuajtur” për të gjetur… (FOTO) – AlpeGossip
‘’Nepsi i shtatzënisë’’/ Jona Spahiu tregon sa ka “vuajtur” për të gjetur… (FOTO)

‘’Nepsi i shtatzënisë’’/ Jona Spahiu tregon sa ka “vuajtur” për të gjetur… (FOTO)

Martesa e saj na surprizoi të gjithëve me organizimin madhështor dhe duket se muaji i mjaltit po kalon në mënyrën më të mirë të mundshme.

Tashmë ashtu si shumë femra në periudhën e shtatzënisë, nepsi mesa duket nuk ka munguar edhe për moderatoren Jona Spahiu e cila me një postim në Instastory ka treguar edhe “gjuetinë” për ushqimin më të mirë për ditën e sotme nga muaji i saj i mjaltit.

“Në gjueti për Paella-n më të mirë”, shkruan Jona teksa në foto shihet një ushqim i gatuar në tavë”.

Jo vetëm Jonës! Me siguri tashmë edhe shumë prej jush ju ka ardhur nepsi…