“NUK KA PANDEMI QË NA PENGON”/ Jul Deda surprizon bashkëshorten për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
“NUK KA PANDEMI QË NA PENGON”/ Jul Deda surprizon bashkëshorten për ditëlindje (FOTO)

“NUK KA PANDEMI QË NA PENGON”/ Jul Deda surprizon bashkëshorten për ditëlindje (FOTO)

Aktori që gjithmonë na bën të qeshim me humorin e tij, Jul Deda sot ka treguar anën romantike. Bashkëshortja e Julit, Armanda feston sot ditëlindjen dhe aktori e ka surprizuar me një dedikim shumë të veçantë.

“A urohet ditelindja ne kete kohe?- me pyete mbreme. Pergjigjen po ta jap sot. Nuk ka pandemi qe mund te na pengoje, mjafton ai shikim ne foto, i cili nuk ka ndryshuar qe nga dita e pare qe te pash, kaq mjafton dhe gjithçka e imja ndalon dhe thote “Te dua shume, sepse je thjesht ti”. Gezuar ditelindjen zemer. T.D.P.F.P.M.
P.s. Mu desh te perdorja kete foto te para pak muajve, sepse sot ne kohe karantine as ne foto nuk duhet te rrime kaq afer”, shkruan Juli.

Juli dhe Armanda janë prindër të dy fëmijëve, Reina dhe Mateo.

Ads by Revcontent