“EKSPERIENCË PASURUESE”/ Kristi ka një mesazh për 3 finalistët e BB VIP: Koha për të vënë… – AlpeGossip
“EKSPERIENCË PASURUESE”/ Kristi ka një mesazh për 3 finalistët e BB VIP: Koha për të vënë…

“EKSPERIENCË PASURUESE”/ Kristi ka një mesazh për 3 finalistët e BB VIP: Koha për të vënë…

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Krist Dragot, i cili ishte një ndër finalistët e këtij edicioni të reality show-t, ka bërë së fundmi një reagim në “Instagram”.

Ai ka falënderuar shqiptarët në mbarë botën për respektin dhe vlerësimin që i kanë dhënë.

Gjithashtu Kristi ka përmendur edhe 3 finalistët e tjerë, Luiz Ejlli, Dea Mishel dhe Efi Dhedhes. Për ata, Aliaj shkruan se ishin kundërshtarët më të mirë që mund të kishte kërkuar.

Por jo vetëm kaq, pasi Kristi ka vlerësuar edhe gjithë ekipin e produksionit, për kohën dhe përkushtimin e madh.

“Eksperiencë pasuruese”/ Kristi ka një mesazh për 3

“Faleminderit Shqiperi!

Faleminderit shqiptarë në mbarë botën!

Faleminderit për durimin, respektin, mirëkuptimin dhe vleresimin tuaj!

Ishte një udhëtim i veshtire, por një eksperience shume pasuruese

Ju vlerësoj sepse ishit kundërshtarët më të mirë që mund të kisha kërkuar. Koha për të vënë në përdorim potencialin tuaj

@itsluizejlli @efi.dhedhes @deamichellee

Shumë respekt për të gjithë ekipin e produksionit per kohën dhe perkushtimin e madh!!

@arbanao @topchannelalbania @bigbrotheralb_vip @lorihoxha

@eduartgrishaj @zhaklin.lekatari @arberhajdari”, shkruan Kristi në postimin e tij në “Instagram”.