Na u duk ne, apo klipi i ri i Nora Istrefit është shumë seksi për t’u përballuar? – AlpeGossip
Na u duk ne, apo klipi i ri i Nora Istrefit është shumë seksi për t’u përballuar?

Na u duk ne, apo klipi i ri i Nora Istrefit është shumë seksi për t’u përballuar?

“As ni gotë” nuk kemi pirë, dhe sërish klipi i ri me të njëjtin titull i Nora Istrefit dhe Dj Mixey-t na u duk shumë seksi.

Ka vetëm pak minuta që është publikuar dhe të gjithë e vunë re se Nora ka punuar fort për të sjellë linjat seksi.

Këngëtarja shfaqet me një body të zi teksa bën lëvizje provokuese në një sallë bosh baleti.

Nga muskujt e barkut te këmbët e tonifikuara, kjo video do t’ju bëjë të shkoni me vrap në palestër.