TRENDET E KËTIJ VITI/ Ja fustanet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET E KËTIJ VITI/ Ja fustanet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO)

TRENDET E KËTIJ VITI/ Ja fustanet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO)

Me ndihmën e Google, Who What Wear përpiluan një listë me gjithë fustanet që njerëzit kanë kërkuar më së shumti gjatë 2019-s. Vihet re se preferohet gjatësia mesatare, printet e leopardit dhe polka dot mbizotërojnë listën dhe se firma më e kërkuar është Self-Portrait.

1. Fustan i shkurtër i zi

2. Fustan me print leopardi

3. Fustan me mëngë të gjata

4. Fustan T-shirt

5. Fustan me pika

6. Fustan i gjatë me mëngë të gjata

7. Fustan mature i kuq

8. Fustan Ted Baker

9. Fustan me print gjarpri

10.Fustan nuseje Monsoon