”KLUBI I FEMRAVE PA SYTJENA”/ Halle Berry publikon foton e nxehtë për 53-vjetorin e saj (FOTO) – AlpeGossip
”KLUBI I FEMRAVE PA SYTJENA”/ Halle Berry publikon foton e nxehtë për 53-vjetorin e saj (FOTO)

”KLUBI I FEMRAVE PA SYTJENA”/ Halle Berry publikon foton e nxehtë për 53-vjetorin e saj (FOTO)

Në vitin e fundin Halle Berry ka treguar që është në formë të mrekullueshme, duke postuar shpesh herë foto në profilin Instagram ku shfaqet sensuale dhe nxjerr në pah pjesë nga trupi i saj.foto galeri foto galeri

Për ditëlindjen e saj ( në 53 vjetorin e saj) artistja e çmimit Oscar me “Monster’s Ball”, ka ndarë një foto seksi ku shfaqet në stilin ‘bluzë e lagur’, duke treguar dekoltenë poshtë një bluzeje ku shkruhet ‘no bra club’ (klubi i femrave pa sytjena).