PAS MEGHAN MARKLE/ Emily Ratajkowski na tregoi se cilat janë “wedges“ më të preferuara të momentit – AlpeGossip
PAS MEGHAN MARKLE/ Emily Ratajkowski  na tregoi se cilat janë  “wedges“ më të preferuara  të momentit

PAS MEGHAN MARKLE/ Emily Ratajkowski na tregoi se cilat janë “wedges“ më të preferuara të momentit

Ka plot të tilla rrotull këtë sezon, e mjaft të bukura, por yjet si Meghan Markle apo Emily Ratajkovski, janë në mesin e VIp-ave që prej vitesh kanë mbajtur sandalen e këtij tipi nga Castañer Carina, dhe ky sezon e ka risjellë atë në forcë! Castañer është “në lojë“ që prej 1927-tës ( Grace Kelly I përdorte në vitet 50`).

Meghan Markle I preferon shumë, Pippa Middleton po ashtu, e lista vazhdon me emra të tillë si Gwyneth Paltrow apo Rosie Huntington Whiteley. Problemi më I madh me to është se mezi gjenden në treg, sepse ka shumë kërkesa!