FJOLLA BËN NDRYSHIMIN DRASTIK/ Këngëtarja shqiptare duket si sozi e Kim Kardashian (FOTOT) – AlpeGossip
FJOLLA BËN NDRYSHIMIN DRASTIK/ Këngëtarja shqiptare duket si sozi e Kim Kardashian (FOTOT)

FJOLLA BËN NDRYSHIMIN DRASTIK/ Këngëtarja shqiptare duket si sozi e Kim Kardashian (FOTOT)

Këngëtarja e hitit “Culo”, Fjolla Morina është komentuar shpesh për ngjashmërinë me seksbombën me famë botërore, Kim Kardashian. Të dyja kanë forma bombastike, ç’ka i ka bërë të jenë shumë të komentuara.

Me ndryshimin e fundit, Fjolla mund të quhet pa mëdyshje, sozi e Kimit.

Këngëtarja i ka lyer flokët bjond dhe me foton e fundit në Instastory i ka habitur të gjithë fansat. Shumë prej tyre kanë menduar se në foto është Kim, aq e madhe është ngjashmëria mes dy yjeve.