“ME TAKA MBI MAKINËN LUKSOZE”/ Bleona ju lë gojë hapur me këngën e re – AlpeGossip
“ME TAKA MBI MAKINËN LUKSOZE”/ Bleona ju lë gojë hapur me këngën e re

“ME TAKA MBI MAKINËN LUKSOZE”/ Bleona ju lë gojë hapur me këngën e re

Bleona e ka gati suksesin e rradhës dhe ashtu siç ndodh me çdo videoklip të saj, edhe këtë herë këngëtarja shqiptare me famë botërore, do na lërë gojë hapur. Bleona ka postuar pak më parë në Instagram një foto mahnitëse ku shfaqet me body dhe taka duke pozuar mbi kofanon e një makine super luksoze.

Këngëtarja njofton se kënga e re “Monster” do të publikohet më 6 tetor. Ky projekt vjen vetëm dy muaj pas “I don’t need your love” i cili pati shumë sukses.