“ZEMËRTHYER”/ Semi sqaron statusin që shqetësoi ndjekësit (FOTOT) – AlpeGossip
“ZEMËRTHYER”/ Semi sqaron statusin që shqetësoi ndjekësit (FOTOT)

“ZEMËRTHYER”/ Semi sqaron statusin që shqetësoi ndjekësit (FOTOT)

Ditën e djeshme Semi shqetësoi fansat teksa publikoi në rrjete sociale një status ku shkruante se ishte zemërthyer, por pa dhënë më shumë detaje.

'Zemërthyer', Semi sqaron statusin që shqetësoi

Sot këngëtarja i ka sqaruar të gjithë duke i falenderuar për interesimin. Ajo ka treguar se statusi i referohej tragjedisë së ndodhur në Himarë.

'Zemërthyer', Semi sqaron statusin që shqetësoi

“Faleminderit të gjithë ju që më pyetët nëse isha mirë. Nuk ka asgjë të keqe që po ndodh me mua, jam në një vend shumë të mirë të jetës time tani. Isha zemërthyer për engjëllin e vogël që ndërroi jetë, dhe jam akoma. Shpresoj që Zoti ta ndihmojë familjen e saj ta kalojnë këtë. Qëndroni të sigurt të gjithë”, ka shkruar Semi.

'Zemërthyer', Semi sqaron statusin që shqetësoi