PAS FEJESËS/ Armina inaguron biznesin dhe nuk ka sesi të mungoj Shkëlzeni (FOTO) - AlpeGossip
PAS FEJESËS/ Armina inaguron biznesin dhe nuk ka sesi të mungoj Shkëlzeni (FOTO)

PAS FEJESËS/ Armina inaguron biznesin dhe nuk ka sesi të mungoj Shkëlzeni (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme në Tiranë, Armina Mevlani ka inaguruar dyqanin e saj të ri “Delirium Shop”, biznes i cili është rihapur kësaj here në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Jonida Maliqi.

Në inagurimin e biznesit të blogeres nuk kishte si të mungonte edhe i fejuari i saj, Shkëlzen Berisha, i cili është shfaqur krah të dashurës së tij për t’i dhënë urimet dhe mbështetjen e tij.

Sa i përket veshjes Armina për këtë event kishte zgjedhur një fustan mëndafshi ngjyrë vishnje ndërsa Shkëlzeni kishte veshur pantallona xhins në ngjyrë gri të errët, jelek e xhaketë stof me kuadrata.