“EUROVIZION”/ Për ju që e humbët, ja VIDEO e performancës së Ronela Hajatit – AlpeGossip
“EUROVIZION”/ Për ju që e humbët, ja VIDEO e performancës së Ronela Hajatit

“EUROVIZION”/ Për ju që e humbët, ja VIDEO e performancës së Ronela Hajatit

Ronela Hajati hapi sot mbrëmjen e “Eurovizzion”, ku me performancën e saj elektrizo të gjithë skenën.

Performancës së Ronelës iu bashkëngjit edhe ajo e balerinëve profesionistë udhëhequr nga Klaudia Pepa. Ovacionet dhe duartrokitjet e publikut në sallë ishin të shumta teksa janë votat e njerëzve, jashtë Shqipërisë, që do vendosin “fatin” e Ronelës nëse ajo do shkojë apo jo në finale.

Për ju që e humbët performancën live tek linku më poshtë mund të shihni videon.

VIDEO