Breaking News – AlpeGossip

Breaking News

NATA FINALE E “EUROVISION 2021″/ Skena pushtohet nga “Karma”, Anxhela Peristeri përfundon performancën e dyta (VIDEO)

NATA FINALE E “EUROVISION 2021″/ Skena pushtohet nga “Karma”, Anxhela Peristeri përfundon performancën e dyta (VIDEO)

Anxhela Peristeri ka ndezur skenën e Eurovizionit në natën finale. Me këngën “Karma” këngëtarja shqiptare…

“EUROVISION 2021″/ Ja si shqiptarët jashtë vendit mund të votojnë Anxhela Peristerin (FOTO)

“EUROVISION 2021″/ Ja si shqiptarët jashtë vendit mund të votojnë Anxhela Peristerin (FOTO)

Të gjithë shqiptarët që jetojnë në një prej vendeve që janë pjesëmarrëse në Eurovision, mund…

SKANDALE DHE NDARJE TË BUJSHME/ 2020-ta viti i mbushur me të papritura në showbizzin shqiptar (FOTOT)

SKANDALE DHE NDARJE TË BUJSHME/ 2020-ta viti i mbushur me të papritura në showbizzin shqiptar (FOTOT)

Përpos situatës së vështirë që solli pandemia në gjithë botën, në showbizzin shqiptar të themi…

ÇFARË NA PRET NË MUAJIN E FTOHTË TË DIMRIT?  Bino, Ziu dhe Tomorri komentojnë “valën e dytë” të Covid-19

ÇFARË NA PRET NË MUAJIN E FTOHTË TË DIMRIT? Bino, Ziu dhe Tomorri komentojnë “valën e dytë” të Covid-19

Rreziku dhe të panjohurat e valës së dytë të infektimeve me koronavirus ka qenë temat…

“KA QENË PD DHE E TËRË POLITIKA E VJETËR E MBLEDHUR…”/ Rama i përgjigjet Bashës për inceneratët: Do kthejnë malet me plehra në parqe për njerëzit e të gjitha moshave

“KA QENË PD DHE E TËRË POLITIKA E VJETËR E MBLEDHUR…”/ Rama i përgjigjet Bashës për inceneratët: Do kthejnë malet me plehra në parqe për njerëzit e të gjitha moshave

Kryeministri Rama reagon pas akuzave të Lulzim Bashës sot nga selia blu, duke thënë se…

Çfarë po ndodh me vajzat e SHOWBIZZ-it? Drogë, lidhje me “të fortët” dhe…sjellje të pahijshme

Çfarë po ndodh me vajzat e SHOWBIZZ-it? Drogë, lidhje me “të fortët” dhe…sjellje të pahijshme

Nuk do shumë punë që në Shqipëri të konsiderohesh VIP. Ditë pas dite, showbizz-it shqiptar…

SANREMO/ Video e Alketës REKORD komentesh, “çmenden” italianët

SANREMO/ Video e Alketës REKORD komentesh, “çmenden” italianët

Alketa Vejsiu ka zbritur sot në skenën e Sanremos, në atë që e ka quajtur…

“I DUA…”/ Momenti kur Alketa Vejsiu flet SHQIP në zemër të SANREMOS

“I DUA…”/ Momenti kur Alketa Vejsiu flet SHQIP në zemër të SANREMOS

Siç ishte paralajmëruar, prezantuesja Alketa Vejsiu u shfaq në skenën e madhe të “Sanremos” në…

NË SKENËN E “SANREMOS”/ Alketa Vejsiu: Kjo është pika më e lartë në karrierën time

NË SKENËN E “SANREMOS”/ Alketa Vejsiu: Kjo është pika më e lartë në karrierën time

Prezantuesja shqiptare Alketa Vejsiu është ngjitur në skenën e Sanremos. Në një bashkëbisedim me prezantuesin…

SANREMO/ Momenti kur Alketa Vejsiu hyn në skenën e madhe

SANREMO/ Momenti kur Alketa Vejsiu hyn në skenën e madhe

Dalin pamjet kur Alketa Vejsiu ka hyrë në skenën e madhe të “Sanremos”. E veshur…