Breaking News – AlpeGossip

Breaking News

EUROVISION/ Suedia shpallet fituese, ja çfare vendi u rendit Shqiperia

EUROVISION/ Suedia shpallet fituese, ja çfare vendi u rendit Shqiperia

Suedia ka fituar Eurovision 2023 që u zhvillua këtë vit në Britaninë e Madhe. Loreen…

MOMENTI I SHUMËPRITUR I FINALES/ Luizi shpallet FITUESI i “Big Brother VIP 2”

MOMENTI I SHUMËPRITUR I FINALES/ Luizi shpallet FITUESI i “Big Brother VIP 2”

Tashmë “Big Brother VIP 2” i erdhi fundi, të vendosur kokë më kokë, Luizi dhe…

EMOCIONE TË FORTA/ Luizi dhe Kiara kurorëzojnë dashurinë në Bashkinë e Tiranës

EMOCIONE TË FORTA/ Luizi dhe Kiara kurorëzojnë dashurinë në Bashkinë e Tiranës

Luiz dhe Kiara kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Luizi doli nga shtëpia dhe shkoi…

NJË NATË NGA FINALJA E MADHE/ Ndjekësit në “hall”, ja çfarë do ju mungojë mijëra shqiptarëve nga ky “Big Brother”

NJË NATË NGA FINALJA E MADHE/ Ndjekësit në “hall”, ja çfarë do ju mungojë mijëra shqiptarëve nga ky “Big Brother”

Ndryshe nga “Big Brother VIP 1”, mesa duket ky i këtij viti bëri më shumë…

“TINA PAJOLLARI ËSHTË BËRË TASHMË GRUAJA E…”/ Hapet “Facebook-u” i Martin Çeços, zbulohen bisedat ditën e fundit të jetës

“TINA PAJOLLARI ËSHTË BËRË TASHMË GRUAJA E…”/ Hapet “Facebook-u” i Martin Çeços, zbulohen bisedat ditën e fundit të jetës

Gjashtë muaj pasi Martin Çeço u gjet i vrarë në rezervuarin e fshatit Kolanec të…

FISHEKZJARRE DHE THIRRJE PËR MBËSHTETJEN E TIJ/ Fansat e këngëtarit Luiz Ejlli protestë para shtëpisë së BBV: O kampion

FISHEKZJARRE DHE THIRRJE PËR MBËSHTETJEN E TIJ/ Fansat e këngëtarit Luiz Ejlli protestë para shtëpisë së BBV: O kampion

Fansat e këngëtarit Luiz Ejllit janë mbledhur pranë shtëpisë së Big Brother Vip në mbështetje…

DETAJET/ Si ndodhi vrasja në Tiranë, 49-vjeçari u qëllua me 9 plumba, tentoi të godasë autorin me tavllën e duhanit

DETAJET/ Si ndodhi vrasja në Tiranë, 49-vjeçari u qëllua me 9 plumba, tentoi të godasë autorin me tavllën e duhanit

Edmond Papa sapo ishte ulur në lokal kur u qëllua me 9 plumba nga një…

NË MAKINË ME DJALIN DHE TË BIJËN/ Policia jep detajet për ngjarjen e rëndë në Malësinë e Madhe: Kërkohen babë e bir, shpëton vajza

NË MAKINË ME DJALIN DHE TË BIJËN/ Policia jep detajet për ngjarjen e rëndë në Malësinë e Madhe: Kërkohen babë e bir, shpëton vajza

Malësi e Madhe, Shkodër/Informacion paraprak Shërbimet e Komisariatit të Policisë Malësisë e Madhe kanë marrë…

PAS VRASJES SË NËNË E BIR/ Festim Qoli u mori karburantin, në ‘98 qëlloi ndaj Lul Berishës! Mister në emrin e kujt i ka kaluar pasuritë e tjera

PAS VRASJES SË NËNË E BIR/ Festim Qoli u mori karburantin, në ‘98 qëlloi ndaj Lul Berishës! Mister në emrin e kujt i ka kaluar pasuritë e tjera

Nuredin Dumani, nisur nga rrëfimet e deritanishme para SPAK-ut, mund të konsiderohet si një nga…

SHQIPËRIA THYEN REKORD! Ronela merr më shumë LIKE në Instagramin e Eurovisionit (RENDITJA)

SHQIPËRIA THYEN REKORD! Ronela merr më shumë LIKE në Instagramin e Eurovisionit (RENDITJA)

Ka startuar mbrëmja e “Eurovizzion” ku deri më tani kanë kënduar 12 shtete. Ronela Hajati…