MOMENTI I SHUMËPRITUR I FINALES/ Luizi shpallet FITUESI i “Big Brother VIP 2” – AlpeGossip
MOMENTI I SHUMËPRITUR I FINALES/ Luizi shpallet FITUESI i “Big Brother VIP 2”

MOMENTI I SHUMËPRITUR I FINALES/ Luizi shpallet FITUESI i “Big Brother VIP 2”

Tashmë “Big Brother VIP 2” i erdhi fundi, të vendosur kokë më kokë, Luizi dhe Kristi, fituesi i këtij edicioni është Luizi.

Kanë qenë votat e publikut ato që kanë shpallur triumfues konkurrentin që prej më shumë se 4 muajsh ka qenë brenda në shtëpi dhe ka dhuruar spektakël.

Luizi fiton 100 mijë euro, ndërsa vendi i dytë që është Kristi 10 mijë euro.