Këngëtarja shqiptare, nostalgji për vitet ’90/ I bën një dedikim.. (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare, nostalgji për vitet ’90/ I bën një dedikim.. (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, nostalgji për vitet ’90/ I bën një dedikim.. (FOTO)

Këngëtarja çapkëne Marsela Çibukaj duket se kohët e fundit është bërë nostalgjike.

Javën e kaluar ajo festoi ditëlindjen dhe ndoshta ky fakt e ka bërë të kthehet pas në kohë për të kujtuar momentet e fëmijërisë. Sigurisht që këto kujtime të vyera vlejnë t’i ndash edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të vjetër që duket se i përket viteve ’90. Në këtë foto Marsela shfaqet më motrën dhe babain e saj dhe shpreh mall për ato vite, duke i konsideruar si më të bukurat.

Në foton e ëmbël ajo shkruan: “Roma, ’93. Mars, babi më i mirë në botë dhe Jona” -duke nënkuptuar se ato janë ‘gocat e babit’