Kërcënojnë Noizyn: ”Mas Feros e ke radhën ti”! Reperi i kthen përgjigje menjëherë (FOTO) – AlpeGossip
Kërcënojnë Noizyn: ”Mas Feros e ke radhën ti”! Reperi i kthen përgjigje menjëherë (FOTO)

Kërcënojnë Noizyn: ”Mas Feros e ke radhën ti”! Reperi i kthen përgjigje menjëherë (FOTO)

Ditën e djeshme reperi Fero, ishte një ndër personat më të komentuar dhe më të përfolur nga mediat online. Ditën e sotme ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pasi dikush është munduar të kërcënojë reperin më të famshëm shqiptar, Noizyn.

Një nga komentuesit i ka shkruar reperit, pasi ky i fundit kishte publikuar një foto në rrjetin social Instagram, “Mas Feros e ke radhën ti”, mesa duket Noizyt nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë dhe ja ka kther menjëherë komentin duke e lënë më “gisht në gojë”.

“Fshi buzët se i ke me qumësht”, ky ishte reagimi i menjëhershëm që Noizy i bëri komentuesit. Mesa duket komentuesi është frikësuar nga komenti i reperit dhe pas disa minutash ka shkruar, “Ti je i pari gjigant”.