‘At kam një rrëfim për të bërë’, Enca lë pa fjalë priftin, shihni ç’i thotë (VIDEO) – AlpeGossip
‘At kam një rrëfim për të bërë’, Enca lë pa fjalë priftin, shihni ç’i thotë (VIDEO)

‘At kam një rrëfim për të bërë’, Enca lë pa fjalë priftin, shihni ç’i thotë (VIDEO)

Është pritur me padurim dhe më në fund videoklipi i këngës më të re të Encës me titull “Dua” ka ardhur koha të publikohet.

Siç ka bërë të ditur këngëtarja videoklipi i ri do të publikohet më datë 23 mars, pra nesër.

Gjatë gjithë këtyre ditëve, Enca vazhdimisht ka zbuluar pjesë nga klipi duke zbuluar se në një moment do e shohim edhe të rrëfehet në kishë.

Një video teksa rrëfehet tek prifti Enca e ka publikuar sot ku dëgjohet të thotë: “At kam një rrëfim për të bërë”.

You have 24 hours to get ready for this! #DUA #TOMORROW

A post shared by ENCA (@enca) on

“Fol bija ime”, i thotë prifti. “Klipi del nesër”, ja kthen Enca dhe qesh ndërsa prifti shihet të mos i kthejë më përgjigje.

Ndërkohë kujtojmë që në klipin e ri do të shfaqet edhe modeli me famë botërore Pierluigi me të cilin Enca ka xhiruar disa skena të nxehta.