NA I MBUSHI SYT ME LOT/ Emina Çunmulaj bën dedikimin e ndjerë për të ëmën: Duket sikur të humba dje (FOTO) – AlpeGossip
NA I MBUSHI SYT ME LOT/ Emina Çunmulaj bën dedikimin e ndjerë për të ëmën: Duket sikur të humba dje (FOTO)

NA I MBUSHI SYT ME LOT/ Emina Çunmulaj bën dedikimin e ndjerë për të ëmën: Duket sikur të humba dje (FOTO)

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj, prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku ka ndërtuar jetën e saj dhe është shumë e lumtur pranë bashkëshortit dhe dy vajzave të tyre.

Emina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku me ndjekësit e saj të shumtë ndan momente nga përditshmëria.

Por e vetmja që i mungon modeles është nëna e saj, të cilën e humbi gjashtë vite më parë. Edhe pse ka kaluar pak kohë, Eminës i peshon njësoj mungesa e saj dhe këtë e ka shprehur në një status të gjatë në “Instastory”, që na i mbushi sytë me lot.

“Thjesht mësova ta vazhdoj jetën pa ty, nuk e di si. Ndonjëherë mendoj sikur je thjesht në një vend tjetër të botës dhe do të të shoh së shpejti. Herë të tjera dëgjoj zërin tënd në regjistrime dhe mendoj se je sërish diku dhe do të të takoj sërish. Por ndonjëherë thjesht qaj sepse e di që s’do të mundem të të përqafoj më dhe ti s’do t’i takosh kurrë vajzat e mia, tek të cilat të shoh shpesh ty. Ndonjëherë ndjej se ti je kudo përreth meje dhe oh, sa do të doja të më shikoje! E di që do të ishe krenare se sa nënë e mirë jam për vajzat e mia. E kam mësuar gjithçka nga ty. Më mungon kaq shumë mami! S’më besohet që kanë kaluar 6 vite, duket sikur ndodhi dje!”, shkruan Emina në postim.