SHOKON Genta: Aq foto intime sa më çojnë më mirë të hapja faqe PORNO… – AlpeGossip
SHOKON Genta: Aq foto intime sa më çojnë më mirë të hapja faqe PORNO…

SHOKON Genta: Aq foto intime sa më çojnë më mirë të hapja faqe PORNO…

Javët e fundit është shkruajtur pafund për të në mediat online. E ftuar në programin më IN të fundjavës ‘Një kat më lart’ Genta Gjalpi shprehu disa herë habinë që shkruajnë kaq shumë për të, kur sipas saj ka shumë femra me më shumë ndjekës që mund të merren. Moderatori Ermal Peçi e pyeti nëse e bezdisin shumë në Instagramin e saj, ndërsa pa u menduar dy herë ajo tregon ‘tmerret’ që i shkruajnë.

”Më mirë të hapja një faqe porno, më nisin shumë foto intime. U bëj bllok menjëherë. E çuditshme më shumë janë ata të Kosovës, janë më të frystuar”.

Ajo i tregon Ermalit se kanë tentuar dhe t’ja vjedhin adresën por s’kanë mundur. Duke vijuar bisedën rreth preferencave të Gentës në raportin intim, ajo tregon se është shumë tradicionale. Çfarë nuk pranon ajo nga sugjerimet e Ermalit? Seks me më shume se një partner? Perverse? Cilat? Ndryshe nga ç’mendoni ajo nuk do të bentë…