Filloi prapë jeta prej mamaje! Kafe, net pa gjumë, gji për bebin, Emina na qan hallet në Instagram – AlpeGossip
Filloi prapë jeta prej mamaje! Kafe, net pa gjumë, gji për bebin, Emina na qan hallet në Instagram

Filloi prapë jeta prej mamaje! Kafe, net pa gjumë, gji për bebin, Emina na qan hallet në Instagram

Sa i kishte harruar këto vuajtjet e rritjes së një bebi, erdhi në jetë vajza e dytë Mia që e paska lënë mamin pa gjumë gjithë natën. Emina filloi t`i qajë hallet në Instagram dhe kush e ka provuar e kupton.

“Mirëmëngjes botë. E rrethuar me dashuri. Ushqyerja me gji është magjike, shumë impenjative, pagjumësi dhe ekzaltuese. Jam zgjuar çdo një orë natën që kaloi, kam pirë tre kafe dhe akoma jam përgjumësh”, shkruan ajo. Ndërkohë që në foto është duke i dhënë gji të voglës. Ella duket se nuk i ndahet asnjë moment. Është aty, bashkë me mamin dhe motrën, po ende e vogël për t`i ndihmuar.