“PO MË BËNI TË NDIHEM KEQ”/ Olta i kthehet ashpër Kiarës: Je egoiste, ti nuk… – AlpeGossip
“PO MË BËNI TË NDIHEM KEQ”/ Olta i kthehet ashpër Kiarës: Je egoiste, ti nuk…

“PO MË BËNI TË NDIHEM KEQ”/ Olta i kthehet ashpër Kiarës: Je egoiste, ti nuk…

Loja me litar është shoqëruar me debat mes Oltës dhe Kiarës. Kjo e fundit i kërkoi grupit të saj të ngrihej, pasi kishte nevojë të shkonte në tualet.

Olta nisi të ulërinte dhe tha se Kiara këtë gjë po e bën nga inati, pasi ajo nuk ngrihet kurrë në këtë orar, aq më tepër të shkojë në tualet.

Grupi i Ermionës i kërkoi Oltës të bënte një sakrificë për gjumin dhe të ngrihej. Pasi ajo u ngrit, ajo shkoi përgjumësh në tualet, ku aty nisi sërish debatin me Kiarën.

Sipas Oltës, Kiara është egosite dhe mendon vetëm për veten e saj dhe aspak për të tjerët.