MODERATORJA SEKSI SHQIPTARE “ÇMEND” MEDIAT E BALLKANIT/ Ja çfarë shkruajnë për të (FOTO) – AlpeGossip
MODERATORJA SEKSI SHQIPTARE “ÇMEND” MEDIAT E BALLKANIT/ Ja çfarë shkruajnë për të (FOTO)

MODERATORJA SEKSI SHQIPTARE “ÇMEND” MEDIAT E BALLKANIT/ Ja çfarë shkruajnë për të (FOTO)

Ajo është një nga femrat më simpatike të ekranit. Moderatorja sportive ishte e pranishme tre ditë më parë në ndeshjen Tirana-Partizani, ku tërhoqi vëmendjen e tifozëve në stadium dhe jo vetëm. Së fundmi kanë nisur të shkruajnë për Gea Brahajn edhe mediat e huaja. Bukuroshja shqiptare është bërë shumë e njohur në Ballkan dhe vendet fqinje s’kanë ndaluar së shkruari për të.

Në shkrimet e mediave të huaja, Gea komplimentohet për bukurinë dhe format trupore. Ka qenë vetë moderatorja sportive, ajo që ka ndarë këto lajme në “Instastory”, duke treguar se ishte mjaft e gëzuar.

“Vazhdojnë të shkruajnë për mua. Balkan”, ka shkruar Braha në postimet e sj në “Instagram”, ku numëron plot 271 mijë ndjekës.

ImageImageImageImage