“Kush është e ftuara që të ka GJUAJTUR?” Ermal Mamaqi e thotë PUBLIKISHT: Është Rasheli! – AlpeGossip
“Kush është e ftuara që të ka GJUAJTUR?” Ermal Mamaqi e thotë PUBLIKISHT: Është Rasheli!

“Kush është e ftuara që të ka GJUAJTUR?” Ermal Mamaqi e thotë PUBLIKISHT: Është Rasheli!

Mbrëmjen e së shtunës në emisionin Xing me Ermalin ishte Luana Vjollca.
Luana, Ermali dhe Bujar Qamili i cili iu bashkua spektaklit në fund, luajtën lojën e pyetjeve. Loj e cila bëhej në emisionin “Shiko kush Luan”.

Pyetja për Ermalin ishte: “Kush nga të ftuarat të ka gjuajtur?”

Ermali me një fytyrë djallëzore i kthehet Luanës: Më ka gjuajtur Rasheli!

Nuk e dimë a është e vërtetë apo thjesht Ermali i mori hakun Rashelit, e cila e ka thënë dicka të tillë kur ishte e ftuar te Luana./AlpeNews.al/