“TA PASKAN BËRË TË MAJTËN MË TË MADHE”/ Tea ekspozon format, ndjekësit e “bombardojnë”: I fryve dhe ti…(FOTO) – AlpeGossip
“TA PASKAN BËRË TË MAJTËN MË TË MADHE”/ Tea ekspozon format, ndjekësit e “bombardojnë”: I fryve dhe ti…(FOTO)

“TA PASKAN BËRË TË MAJTËN MË TË MADHE”/ Tea ekspozon format, ndjekësit e “bombardojnë”: I fryve dhe ti…(FOTO)

Largimi nga “Për’Puthen”, lidhjet dhe ndarjet që pati e bën personazh të famshëm Tea Trifoni.

Por, ajo tashmë ka gjetur një mënyrë të re se si të fitoj vëmendje. Disa javë më parë në mediat rozë u raportua se Tea ka bërë ndërhyrje plastike në gjoksin e saj.

Tea duket se është krenare me rritjen e gjoksit të saj me anë të operacionit.  Ndjekësit e saj e kanë kritikuar ashpër në seksionin e komenteve.

"Ta paskan bërë të majtën më të"Ta paskan bërë të majtën më të"Ta paskan bërë të majtën më të