Shihni foton e fundit të Aviciit, para se të ndodhte tragjedia që tronditi të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
Shihni foton e fundit të Aviciit, para se të ndodhte tragjedia që tronditi të gjithë (FOTO)

Shihni foton e fundit të Aviciit, para se të ndodhte tragjedia që tronditi të gjithë (FOTO)

Lajmi për humbjen e parakohshme të Dj Avicii ishte një lajm tronditës për të gjithë ne. Avicii kishte vuajtur në të shkuarën nga pankreatiti akut për shkak të konsumimit të lartë të alkoolit. Muzikanti suedez, i cili ndërroi jetë të premten teksa po pushonte në Oman shihet te jete pare i relaksuar në jaht me miqët e tij si dhe në dorë mban një pije, e cila dyshohet të ketë qenë alkoolike. Fotoja më poshtë dyshohet se është fotoja e tij e fundit, pasi u bë vetëm disa ditë para vdekjes.