E SHOHIM RRALLË/ Vajza e Blendi Fevziut sapo postoi FOTON nga garderoba GJIGANDE duke… – AlpeGossip
E SHOHIM RRALLË/ Vajza e Blendi Fevziut sapo postoi FOTON nga garderoba GJIGANDE duke…

E SHOHIM RRALLË/ Vajza e Blendi Fevziut sapo postoi FOTON nga garderoba GJIGANDE duke…

Blendi Fevziu është një ndër moderatoret më të ndjekur edhe që paguhet më shumë në ekranin shqiptar.

Ai është treguar gjithmonë i rezervuar në raportet me vajzat duke mos postuar shpesh foto në rrjetet soicale.

Mishel është vajza e madhe e Blendit dhe normal edhe më e përkëdhelura. Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku tregon garderobën “gjigande”.

Me sa shohin Misheli është një vajzë e cila shpenzon shumë për veshjet. Pa dyshim që babi Blendi i plotëson çdo dëshirë.

/AlpeNews.al