UPS! Heq takat dhe ngre këmbët, Alesia Nokës i dalin mbathjet LIVE në emision (FOTO) – AlpeGossip
UPS! Heq takat dhe ngre këmbët, Alesia Nokës i dalin mbathjet LIVE në emision (FOTO)

UPS! Heq takat dhe ngre këmbët, Alesia Nokës i dalin mbathjet LIVE në emision (FOTO)

Alesia Noka është padyshim një nga modelet më në zë dhe më të komentuara, jo vetëm për setet fotografike, por edhe si protagoniste në dy videoklipe të këngëtarëve shumë të njohur Bruno me “Ajo” dhe Alban Ramosaj me “Bitchi mesnatës”.

Alesia ishte e ftuar sot në “Një kat më lart” ku si rrallëherë foli edhe për jetën private, si i ka marrëdhëniet me modelet e tjera dhe në fund u bë pjesë e një loje.

Rregull i lojës ishte që modelja nëse humbte duhet të hiqte diçka nga veshja.

Alesia vendosi të hiqte takat dhe pasi i hoqi, ngriti këmbët për t’u ulur rehat në kolltuk.

Por në këtë moment, ndonëse u mundua ta mbulojë duke mbajtur me duar fustanin, modeles i dolën fushë mbathjet