E filmoi veten duke pj*rdhur/ Roja spitalit kapet mat pas 6 muajsh (VIDEO) – AlpeGossip
E filmoi veten duke pj*rdhur/ Roja spitalit kapet mat pas 6 muajsh (VIDEO)

E filmoi veten duke pj*rdhur/ Roja spitalit kapet mat pas 6 muajsh (VIDEO)

Një roje spitali, i cili filmonte veten duke pjerdhur gjatë orarit të punës për gjashtë muaj, është shkarkuar.

Doug administron faqen e Instagramit “The Fart Authority”, të cilën e përditësonte rregullisht me videot e veta të “zjarrta”.

Në videot e përsëritura, Doug filmon veten me kamerën para të celularit e ndërsa pjerdh, ndërkohë që çuditërisht 28 mijë fansat e tij e duan atë.

“Zhurma ka një akustikë vërtetë të madhe dhe natyrisht, ne të gjithë pjerdhim,” tha ai për Vice.

“Një ditë unë filmova veten në tualet dhe ja dërgova videon shoqërisë në chat. Ata e pëlqyen dhe më sygjeruan që ta bëja këtë ‘humor’ në rrjetet sociale.”

Roja lëshoi gazra në ambjentet e spitalit për gjashtë muaj rresht, duke publikuar cdo të pjerdhur në internet dhe numri i ndjekësve të tij në Instagram u rrit.

Më pas faqja e tij u bë virale dhe Doug u shkarkua nga puna.