DEBAT I ASHPËR NË BB-VIP/ Liami ia thotë në sy Romeos: Respekton femrat e shtëpisë por jo tënden – AlpeGossip
DEBAT I ASHPËR NË BB-VIP/ Liami ia thotë në sy Romeos: Respekton femrat e shtëpisë por jo tënden

DEBAT I ASHPËR NË BB-VIP/ Liami ia thotë në sy Romeos: Respekton femrat e shtëpisë por jo tënden

Vëllai i Madh i ka bërë një surprizë çiftit vetëm në Shtëpi, Romeos dhe Heidit mbrëmjen e djeshme.

Një suitë ku mund të kalonin disa orë relaksuese në qetësi të madhe banorëve të tjerë, duke kaluar momente romantike me njëri-tjetrin.

Mirëpo nuk ka shkuar ashtu siç duhet pasi çifti vetëm kanë debatuar së bashku edhe mëngjesin e nisën me ironi ndaj lidhje-tjetrit.

Pasi dolën prej suitës, çifti bëri ‘paqe’ por u përball me një sërë akuzash teksa shumica e banorëve janë duke u nisur nga Romët duke thënë që ai nuk di të respektojë femrën e tij e kështu me rradhë.

Një ndër ta ka qenë dhe Liami i cili është përplasur me Romeon duke i thënë: Ti ke partneren tate që po e lë pas dore, e pyetjet që unë doja të bëja ishte ae kishit krevatin dopio apo të ndahet? Po ti po i bën respektin femrave të shpis dhe s’po ja bën femrës tate.