Si ta bësh partnerin të jetë i paparë në seksin oral – AlpeGossip
Si ta bësh partnerin të jetë i paparë në seksin oral

Si ta bësh partnerin të jetë i paparë në seksin oral

Seksi oral është tejet i rëndësishëm, por lind pyetja: A po e bën partneri siç duhet? Me gjithë dëshirën e madhe të tij për t’ju kënaqur sa më shumë, ndoshta s’po ia del me sukses. Ndaj radha juaj ta mësoni si, kur, qysh, tek…

 

Si fillim, që ai të mos shkojë direkt e në epiqendër, kapeni tek koka dhe drejtoheni ku doni. Në të njëjtën kohë, që të marrë “superxhiro”, aprovoni duke rënkuar vazhdimisht; fillimisht pak dhe më pas me pasthirrma më të shpeshta.

Nëse veprimet e tij nuk mjaftojnë, mos ndizni alarmin e kuq dhe t’i mbani inat! Është shumë e thjeshtë, kërkojani se çfarë dëshironi; ai kurrsesi nuk do të refuzojë.

Në të njëjtën kohë vendosni një jastëk tek vithet dhe gjeni këndin e duhur. Mundohuni vazhdimisht të jeni sa më rehat, çlironi muskujt e këmbëve dhe lëreni trupin të lirë. Po e përsërisim edhe njëherë: Është shumë OK të bëni zhurma.

E në fund, merrini në konsideratë filmat erotikë. Shikojini së bashku dhe mundohuni të ribëni skenat që ju pëlqejnë.