“Ku i ka humbur gjoksi Anës”/ Roza Lati ka përgjigjen perfekte për ndjekësin (FOTO) – AlpeGossip
“Ku i ka humbur gjoksi Anës”/  Roza Lati ka përgjigjen perfekte për ndjekësin (FOTO)

“Ku i ka humbur gjoksi Anës”/ Roza Lati ka përgjigjen perfekte për ndjekësin (FOTO)

Jo vetëm që janë mikesha të mira, por mbi të gjitha nuk iu dridhet qërpiku kur bëhet fjalë për të dhënë mendimin e tyre. Roza Lati dhe Ana Lika po shijojnë së bashku bregdetin e jugut të Shqipërisë dhe duken të pandashme në rrjetet sociale.

Së fundmi, Roza u pyet në rrjetet sociale në lidhje me Anën dhe përgjigja ishte tipike “alla Roza Lati”.

“Shoqja jote Ana Lika, nga i ka humbur gjoksi?”, – e pyet një nga ndjekësit Rozës.

“I shku gjoksi shnet nga vithet”, i shkruan Roza Lati.