Kënga më e klikuar në YouTube/ Zhduket papritur Despacito, arsyeja do t’ju befasoj – AlpeGossip
Kënga më e klikuar në YouTube/ Zhduket papritur Despacito, arsyeja do t’ju befasoj

Kënga më e klikuar në YouTube/ Zhduket papritur Despacito, arsyeja do t’ju befasoj

Këngën “Despacito” që theu të gjitha rekordet e dëgjueshmërisë, tashmë hakerët e kanë fshirë nga YouTube.
Vetëm pesë ditë pasi u bë e ditur se kënga e Luis Fonsi në bashkëpunim me Daddy Yankee ka arritur të bëhet kënga më e klikuar në YouTube, duke arritur 5 miliardë klikime, ajo është zhdukur.

Tashmë hiti i vitit të kaluar, që u kthye në këngë të rekordëve, nuk gjendët më në YouTube dhe videoja zyrtare është e padisponueshem.