LINDI MË ROMANTIK SE KURRË/ Surprizon Venerën me dhurata të shtrenjta.JA çfarë… (FOTO) – AlpeGossip
LINDI MË ROMANTIK SE KURRË/ Surprizon Venerën me dhurata të shtrenjta.JA çfarë… (FOTO)

LINDI MË ROMANTIK SE KURRË/ Surprizon Venerën me dhurata të shtrenjta.JA çfarë… (FOTO)

Lindi Islamin mund ta cilësojmë si një nga meshkujt më romantikë shqiptarë. Në çdo moment ai nuk harron të surprizojë të dashurën e tij me dhurata dhe gjeste speciale. Pak kohë më parë ai i bëri propozimin e ëndrrave, Venerës, në një nga vendet më të bukura në Barcelonë.
Ditët e fundit Lindi ndodhej larg saj ndaj nuk mund të kthehej pa dhurata.
“Kur më vjen burri nga Zvicra, kur më vjen”,- shkruan Venera në videon e pubikuar në ‘Instagram’.
Në video duket një telefon i tipit të fundit dhe një çantë e firmës së njohur “Guess”.