MODELJA POSTON FOTON TOPLESS/ Ajo që bie në sy është unaza e martesës (FOTO) – AlpeGossip
MODELJA POSTON FOTON TOPLESS/ Ajo që bie në sy është unaza e martesës (FOTO)

MODELJA POSTON FOTON TOPLESS/ Ajo që bie në sy është unaza e martesës (FOTO)

Emily Ratajkowski pëlqen të joshë ndjekësit e saj në Instagram.

Fotoja e fundit është ajo para një pasqyreje e veshur me kostum banjoje.

Dhe komentet poshtë fotos janë të shumta pro dhe kundër saj.

Më herë këtë javë Emily postoi foto topless ndërsa në dorë shkëlqen unaza e martesës.

Shikoni disa foto.