NË PRITJE TË ËMBËL/ Eliona Pitarka tregon më në fund barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Eliona Pitarka tregon më në fund barkun e rrumbullakosur (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Eliona Pitarka tregon më në fund barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Në fillim të muajit dhjetor, aktorja Eliona Pitarja konfirmoi shtatzëninë. Së shpejti, ajo do të bëhet nënë për herë të parë.

Aktorja nuk ka publikuar shpesh foto me barkun e rrumbullakosur, madje është munduar dhe ta fshehë. Megjithatë, së fundmi ka vepruar ndryshe.

Eliona ka publikuar një foto, duke iu uruar festat ndjekësve. Të gjithë vëmendjen e ka marrë barku i saj i rrumbullakosur, të cilin e ka treguar hapur. “Gezuar festat nga une dhe bebi! Pas nje viti kaq te veshtire, e vetmja gje qe me vjen te uroj eshte shendet dhe begati”, ka shkruar aktorja.