“ME ÇOKOLLATËN TIME”/ Fiori Dardha poston foton nga pushimet dhe na prezanton me djalin e saj – AlpeGossip
“ME ÇOKOLLATËN TIME”/ Fiori Dardha poston foton nga pushimet dhe na prezanton me djalin e saj

“ME ÇOKOLLATËN TIME”/ Fiori Dardha poston foton nga pushimet dhe na prezanton me djalin e saj

Unike për sa i përket mënyrës sesi moderon, plot humor, mençuri dhe batuta elegante që thumbojnë. Bëhet fjalë për prezantuesen Fiori Dardha e cila duket se po shijon pushimet në bregdetin shqipatar së bashku me familjen e saj.

Ditën e sotme moderatorja na prezantoi me djalin e saj. Fotoja e fundit në “Instagram” tregon qartë sa është rritur Abeli.

“Me çokollatën time”,- shkruan Fiori në mbishkrimin e fotos.