VIDEO/ Fansja i shpëton sigurimit dhe ngjitet në skenë, si reagoi Dhurata Dora – AlpeGossip
VIDEO/ Fansja i shpëton sigurimit dhe ngjitet në skenë, si reagoi Dhurata Dora

VIDEO/ Fansja i shpëton sigurimit dhe ngjitet në skenë, si reagoi Dhurata Dora

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës shqiptare. Këngëtarja është shumë e angazhuar me koncerte gjatë gjithë sezonit veror, por së fundmi, ajo është përballur me një moment të këndshëm në skenë.

Ka qenë njëra prej fanseve të saj që është ngjitur në skenë për ta përqafuar. Vajza shihet teksa i shpëton sigurimit por ndonëse ata tentojnë ta ndalojnë, Dhurata e përqafon. Kujtojmë që Dhurata po shijon suksesin e këngës që solli me Elvana Gjatën.

VIDEO