FESTOJN DY VJETORIN E LIDHJES/ Alfio bën gjestin romantik dhe gdhend në trup…(FOTO) – AlpeGossip
FESTOJN DY VJETORIN E LIDHJES/ Alfio bën gjestin romantik dhe gdhend në trup…(FOTO)

FESTOJN DY VJETORIN E LIDHJES/ Alfio bën gjestin romantik dhe gdhend në trup…(FOTO)

Pasi konfirmuan lajmet se  ishin bashkë, ditën e sotme  çifti më i ri  dhe më simpatike i showbizzit feston 2-vjetorin e lidhjes.

Pas super dhuratave që fatma i bëri Alfios mesa duket është radha e shefit të kushinës që të suprizoj të dashurën. Mesa duket ai ka menduar vërtetë një dhuratë speciale dhe të përjetshme e cila ë është një zemër e kuqe e gdhendur në trup.

“Vazhdoj dhe mendoj që nuk ka fjalë aq të bukura për të të thenë sa shumë të dua!…Prandaj vendosa të të kem në lekurën time për të falenderuar për dy vitet më të bukura të jetës time”: shkruan  Alfio krahas fotos ku tregon tatuazhin