Dua Lipa pa të brendshme? Shihni detajin teksa performon në skenën e BRITs 2018 (FOTO) – AlpeGossip
Dua Lipa pa të brendshme? Shihni detajin teksa performon në skenën e BRITs 2018 (FOTO)

Dua Lipa pa të brendshme? Shihni detajin teksa performon në skenën e BRITs 2018 (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme dhe ditën e sotme Dua Lipa ka qenë në qendër të vëmendjes nga të gjithë. Shumë media ndërkombëtare shkruajtën sesi Dua triumfoi dhe theu rekorde në BRITs 2018. Ajo beri histori si femra me e nominuar nder vite, plot 5 nominime, ku ia doli të ‘rrëmbente’ vetëm 2 prej tyre, shkruan intv.al. Gjatë performancës së këngës ‘New Rules’ Dua shkëlqeu por nëse shumë menduan se nuk kishte të brendshme, fotoja më poshtë e tregon më mirë. Por ky është një detaj jo shumë i rëndësishëm, pasi Dua ia doli të triumfonte vërtet me rregullat e saj të reja.