“NJERI NEGATIV”/ Sindit nuk i del e keqja me Arjan Konomin: Kam pasur respekt, por… – AlpeGossip
“NJERI NEGATIV”/ Sindit nuk i del e keqja me Arjan Konomin: Kam pasur respekt, por…

“NJERI NEGATIV”/ Sindit nuk i del e keqja me Arjan Konomin: Kam pasur respekt, por…

Sindi Loci ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në “Jashtë loje”, me moderatoren Sidorela Gjoni. Gjatë intervistës, ajo u ndal te opinionisti Arjan Konomi.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” tha se dikur ka pasur shumë respekt për të, mirëpo ai e zhgënjeu gjatë rrugëtimit në program.

“Jam zhgënjyer nga opinionisti. Kam pasur një respekt goxha të lartë për të. Ça ndodhi ndodhi dhe ne nuk arritëm kurrë të kishim rrugën tonë të përbashkët”, u shpreh ajo.

Më tej Sindi e konsideroi Konomin si një personazh negativ.