Pas “Meteor” dhe “Mall”, Ajola Xoxa regjisore edhe në këtë klip (VIDEO) – AlpeGossip
Pas “Meteor” dhe “Mall”, Ajola Xoxa regjisore edhe në këtë klip (VIDEO)

Pas “Meteor” dhe “Mall”, Ajola Xoxa regjisore edhe në këtë klip (VIDEO)

Këtë periudhë emri i bashkëshortes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, Ajola Xoxa është kaluar gjithnjë e më shumë si regjisore klipesh.
Pas realizimit të “Meteor” të Miriam Canit dhe “Mall” të Eugent Bushpepës ajo ka bashkëpunuar me një tjetër artist. Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Andos, i cili ka sjellë për publikun klipin e tij më të fundit.

“Ata sy” titullohet kënga e tij më e fundit dhe regjia i është besuar pikërisht Xoxës, e cila duket se këto kohë i është i dedikuar pikërisht realizimit të klipeve në mënyrë mjaft artistike.