Pas gjithë kritikave, Luana merr lëvdatën e papritur plot dashuri nga gazetarja: Të duam por… – AlpeGossip
Pas gjithë kritikave, Luana merr lëvdatën e papritur plot dashuri nga gazetarja: Të duam por…

Pas gjithë kritikave, Luana merr lëvdatën e papritur plot dashuri nga gazetarja: Të duam por…

Luana Vjollca është një ndër personazhet shqiptare e cila ka më shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Përmes një fotoje të postuar në Instagram, teksa shihet duke pozuar para pasqyrës së tualetit, ajo u ka bërë një dedikim të gjithë fansave të saj duke u thënë se i do shumë.

Ndër komentet e shumta bie në sy ai i gazetares Kozeta Turishta e cila i shkruan se e do shumë.

“Dhe ne të duam ty, dhe pse nuk e pranojmë me zë e figurë, por në heshtje të adhurojmë pafund për forcën dhe vendosmërinë për t’u bërë një superstar nga mundi e puna jote e palodhshme se përndryshe nuk t’i fal kush kot “1 milionë” dashamirës besnikë. Të dua vajzë!”, ka shkruar ajo.