DIKUR MIQ TË NGUSHTË/ Andi zbulon çfarë marrëdhënie ka sot me Mevlanin – AlpeGossip
DIKUR MIQ TË NGUSHTË/ Andi zbulon çfarë marrëdhënie ka sot me Mevlanin

DIKUR MIQ TË NGUSHTË/ Andi zbulon çfarë marrëdhënie ka sot me Mevlanin

Dy ish-konkurrentët e emisionit të dashurisë, Andi Shehi dhe Mevlan Shaba, kanë qenë mjaft miq të mirë.

Ata shiheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit në rrjetet sociale. U duke se pas daljes së Andit nga programit, takimet e tyre u rralluan. Madje ndjekësit nisën duke aluduar në lidhje me miqësinë mes dy djemve.

Së fundmi Andi ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në “Instagram” e në “InstaStory”, ku ish-konkurrenti u pyet nëse vazhdon shoqëria me Mevlanin.

Dikur miq të ngushtë! Andi zbulon çfarë

“Vazhdon respekti”, u përgjigj Andi Shehi. Ky i fundit gjithashtu në një intervistë kur po zhvillonte një lojë e pyetën se kë do zgjidhte midis Mevlanit dhe Atdheut e ai na habiti me përgjigjen e tij.

Andi tha se po ti bëhej kjo pyetje më parë do nxehej, pasi askënd se vendoste me Mevlanin, por tani zgjedh Atdheun, pasi me Mevlanin ka pasur një hatërmbetje dhe gjërat janë ftohur. Nga ana tjetër Mevlani asnjëherë nuk ka diskutuar mbi këtë situatë dhe ka thënë se secili ka angazhimet e veta, prandaj nuk janë bashkë si më parë