VINË NË JETË BINJAKËT/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
VINË NË JETË BINJAKËT/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

VINË NË JETË BINJAKËT/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

Këngëtari i njohur nga Kosova, Albatrit Muçiqi është bërë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij Egzona ka sjellë në jetë ditën e sotme binjakët.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari, i cili ka postuar fotografinë e binjakëve, një djalë dhe një vajzë, të cilët i kanë pagëzuar me emrat Elia dhe Erald.

Çifti kanë edhe një vajzë më të madhe, e cila quhet Amelia.