Dyshohet se ka vrarë dy persona/ I arrestuari i FBI-së performon “Kiki Challenge” (VIDEO) – AlpeGossip
Dyshohet se ka vrarë dy persona/  I arrestuari i FBI-së performon “Kiki Challenge” (VIDEO)

Dyshohet se ka vrarë dy persona/ I arrestuari i FBI-së performon “Kiki Challenge” (VIDEO)

Një i dyshuar për vrasje ka performuar ‘Kiki Challenge’ teksa po shoqërohej nga oficerët e FBI-së.
I dyshuari për vrasje që performon ‘Kiki Challenge’

Një 40-vjeçar, i dyshuar për vrasje të dyfishtë ka performuar “Kiki Challenge” teksa po shoqërohej nga oficerët e FBI-së.

Anton Mims, rezulton në listën e 10 më të kërkuarve nga FBI që nga muaji qershor përpara se të arrestohej më 31 Korrik në College Park në Georgia, SHBA.

Në video duket Mims teksa zbret nga avioni, shikon nga kamerat dhe nis të kërcejë. Sidoqoftë ky veprim është anashkaluar nga agjentëve të FBI-së të cilët e shoqëruan në makinë.

“Kiki Challenge” është bërë virale në internet duke u performuar nga mijëra njerëz me në sfond këngën “In my feelings” nga këngëtari Drake.