Me këto 10 veshje do të dukeni më e nxehtë se vetë vera (FOTO) – AlpeGossip
Me këto 10 veshje do të dukeni më e nxehtë se vetë vera (FOTO)

Me këto 10 veshje do të dukeni më e nxehtë se vetë vera (FOTO)

Vera është stina e preferuar e femrave sidomos kur bëhet fjalë për veshjet dhe ekspozimin e trupit. Nëse po kërkoni për një veshje seksi që ju tregon shpatullat, belin apo këmbët hidhuni një sy këtyre 30 veshjeve që janë më të nxehta se vetë vera.

1.Këmishë me shpatulla jashtë dhe fund me cepa

2.Kanotjere e shkurtër me një fund të ngjitur pas trupit të çarë para

3.Nxirrni muskujt tuaj të barkut me një gjysëm bust

4.Një jumpsuit që tregon bukur dekoltenë tuaj do të ishte ideale

5.Bluzet e tejdukshme

6.Pantallonat e çara anash me një gjysëm kanotjere

7.Fustam me lule që tregon këmbët dhe dekoltenë njëkohësisht

8.Ekspozoni njërën shpatull

9.Vishni një set me të shkurtra

10.Fustan mëndafshi