Klea Huta bën këtë urim për personin e saj të shtrenjtë: Fryma ime… (FOTO) – AlpeGossip
Klea Huta bën këtë urim për personin e saj të shtrenjtë: Fryma ime… (FOTO)

Klea Huta bën këtë urim për personin e saj të shtrenjtë: Fryma ime… (FOTO)

Ajo prej kohësh është në një lidhje me producentin Elgit Doda.

Edhe pse në fillim ngurronin ta bënin publike marrdhënien, më vonë ata nuk i kursenin dedikimet për njëri-tjetrit. Por këtë herë Klea Huta ka një dedikim special për një person të veçantë dhe nuk është Elgiti. Këngëtarja dhe moderatorja i uron ditëlindjen mamasë duke publikuar këtë foto bashkë me të. ‘Edhe 100 fryma ime, e shtrenjta ime’, shkruan ajo.