Ka humbur në Stamboll? Këngëtarja shqiptare bën postimin dhe ne gati sa nuk na ngriu gjaku (FOTO) – AlpeGossip
Ka humbur në Stamboll? Këngëtarja shqiptare bën postimin dhe ne gati sa nuk na ngriu gjaku (FOTO)

Ka humbur në Stamboll? Këngëtarja shqiptare bën postimin dhe ne gati sa nuk na ngriu gjaku (FOTO)

Jo vetëm e famshme për muzikën që ka prezantuar për publikun por Morena Taraku njihet si edhe një nga vajzat më cool të showbizz-it, për stilin e saj unik në të veshur dhe jetën luksoze që jeton.

Së fundmi bukuroshja ndodhet në Stamboll dhe sipas gjasave po relaksohet paksa duke shijuar pushimet.

Me një video të postuar në Instastory këngëtarja e famshme gati sa nuk na ngriu gjakun pasi mbishkrimi që i ka vendosur postimit të saj është “Lost in Istambul”.

Në pamje të parë me siguri të gjithë do të mendoni se Morena ka humbur pasi nga pozicioni i ndaluar i automjetit duket sikur këngëtarja ka ngelur mes hiçit por ja që nuk është ashtu.

Mbishkrimi i videos lidhet me këngën që po dëgjon Morena teksa ndodhet brenda në makinë dhe titulli i saj është pikërisht “Lost in Stamboll”.

Rrini të qetë! Një vajzë si Morena me siguri nuk humbet kurrë.