DYSHIMET E FANSAVE/ Tre këngëtarët e njohur shqiptarë do të sjellin një këngë bashkë (FOTO) - AlpeGossip
DYSHIMET E FANSAVE/ Tre këngëtarët e njohur shqiptarë do të sjellin një këngë bashkë (FOTO)

DYSHIMET E FANSAVE/ Tre këngëtarët e njohur shqiptarë do të sjellin një këngë bashkë (FOTO)

Bashkëpunimet mes dy këngëtarëve janë fantastike, por kur bëhen bashkohen tre në një projekt atëherë suksesi është edhe më i madh.

Të gjithë ndjekësit po mendojnë se do të ketë një bashkëpunim me Alban Skënderajt, Ylli Limanit dhe Capital T dhe “fajin” e ka ky i fundit.

Reperi publikoi një foto me dy këngëtarët në Instagram, të shoqëruar me emoji-n e disa notave muzikore.

Ndjekësit e tij nisën të shkruanin nëse të tre kanë ndërmend të sjellin një bashkëpunim. Ndoshta këngëtarët janë duke e menduar një gjë të tillë dhe ne na mbetet vetëm të presim për më shumë detaje.

View this post on Instagram

🎶

A post shared by Capital T (@truekapo) on